Neplaťte více později, zaregistrujte se ještě dnes na SMX East konferenci

Minulý týden jsem sdílel 11 úžasných důvodů, proč se vlastně dostat na SMX East konferenci, která se koná třináctého a čtrnáctého listopadu v New Yorku. Mohl bych klidně vypsat dneska ještě dalších jedenáct – avšak namísto toho raději vyzpovídám vaše kolegy v průmyslu a zeptám se jich, proč by vám doporučili podívat se na konferenci.
 
„Spousta skvělých informací. Odešla jsem z konference s opravdu dobrými akčními podněty, které bych mohla implementovat na naší webovou stránku, abych zlepšila naše hodnocení ve vyhledávání. Byl to určitě přínos pro naše podnikání! – Amy O’Brian, Yankee Publishing Inc.
 
„Konferenci navštěvuji každoročně. Vždycky se dozvím něco nového a navážu skvělé pracovní vztahy. Mé díky celému pořadatelskému týmu!“ – Miriam Bakker, The Keyword Agency.
 
„Skvělí přednášející, možnost naučit se něco nového ohledně oblastí, ve kterých se nespecializuji od expertů.“ – Kamilla Dynia, SmartPak Equine.
 
„Je to skvělá příležitost porovnat naše týmové síly a navzájem mezi sebou sdílet vědomosti a dozvědět se něco nového od kolegů v branži.“ – Jennifer Barry, DragonSearch.
 
„Obsah je vždycky naprosto úžasný. A přímá interakce s přednášejícími a firmami činí tuhle zkušenost naprostou senzací, hlavně je velice lehké si něco z takové události odnést.“ Joe Martinez, Granular.
 
Pokud tedy chcete nějakou žhavou událost s více než devadesáti přednáškami o vyhledávacím marketingu,  chcete se dozvědět něco o palčivých tématech, na kterých záleží vaší společnosti nejvíce, chcete se podívat na techniky, které vám pomohou pohánět povědomí a převody anebo chcete mít šanci poznat se s těmi nejlepšími a nejchytřejšími marketéry vyhledávání na planetě, registrujte se ještě dnes na SMX East konferenci.
 
Cenové akce pro extra ranní ptáčata končí tuto sobotu, 24. srpna, takže nyní je přesně ten čas užít si až devíti set dolarovou slevu z cen na webové stránce!
 
Jen si zvolte váš ideální lístek:
Vstupenka all-access: Kompletní zkušenost – všechny přednášky (zahrnující také dvě nové stopy dedikované Operacím Agentur a Managementu, a také Místnímu vyhledávacímu marketingu pro multi-lokalizované firmy), poznámky, kliniky, networking události a další skvělé příležitosti, jak se něco naučit. Zarezervujte si ještě dnes a ušetřete čtyři sta padesát dolarů!
 
All Access + Workshop combo (nejlepší cena!) = maximalizujte vaše vzdělávání spolu s celodenním před-konferenčním workshopem. Zarezervujte si ještě dnes a ušetřete až devět set dolarů z ceny!
 
Expo+ = kompletní přístup do Expo síně, úplné sponzorované přednášky, dema v SMX divadle, 100 % otázky a odpovědi a kliniky, volba networku, občerstvení a také wifi. Zarezervujte si ještě dnes a …je to zdarma! Uvidíme se v New Yorku!
 
Pssst…přemýšlíte nad tím, že byste jeli i se svým týmem? Chytrý tah. Rozděl a panuj program A odemkněte speciální nabídky pro skupiny!