Kdy jsou muži nejvíce frustrovaní aneb jak toho svého dostat do postele


Jste hezká, milá a přívětivá žena či dívka a vyhlédla jste si muže, co se vám líbí, a o němž víte, že není zadaný? Jak se s ním seznámit, aby to probíhalo přirozeně, a jak jej přimět k sexuálnímu dobrodružství, aniž byste jej do něčeho tlačila násilím?

hezká brunetka

Jděte na to chytře – již dávno neplatí, že muži jsou pouze dobyvatelé ženských srdcí, a ženy musí pasivně čekat v koutku, než si jich někdo laskavě povšimne. Nejde vůbec o emancipaci, ale o přirozený jev touhy po vzájemném sblížení a sdílení vlastního života, svých postojů, názorů a také rozkoše. Jestliže se ženě líbí nějaký muž, neměla by váhat a měla by jej sama aktivně oslovit. Pozvat muže na rande jako první je sice velmi odvážné, ale vyplácí se to.

Co když nastanou problémy – projeví-li se dotyčný jako hlupák, alkoholik, hazardní hráč a podobné sobecké individuum, bude to smutné, ale raději se ohlédněte po někom jiném. Pozitivně smýšlející jedinec však také nemusí být zcela ideální, ostatně v tomto světě to není nikdo. Může být milující, něžný, chápavý, pozorný, uvážlivý, ale může trpět některými předsudky, být příliš plachý a ostýchavý a může také trpět problémy s erekcí.

pěkná ženská tvář

Jděte raději cestou náhrady Viagry – jemní, citliví a pozorní muži jsou pro ženy opravdovým pokladem a jsou také velmi cenění a oblíbení, ale právě ti mívají potíže s erekcí a potřebují s tím vypomáhat. Jestliže vnímáte, že ten váš je příliš vystresovaný z různých podnětů a příčin, vyzkoušejte jako náhradu Viagry adaptogenní bylinky, které zvyšují hladinu testosteronu a napomáhají k hormonální rovnováze.

Vezměte iniciativu v posteli do svých rukou – nejsilnější důkaz lásky bývá nejen v kuchyni, ale i v posteli. Muži ocení, když umíte vařit, ale ještě více si považují vašeho aktivního přístupu k sexu. Čím toho svého naprosto ohromíte, je upřímnost. Mějte srdce na dlani a povídejte si spolu o všem, co vás ohledně sexuality zajímá, co vás oba vzrušuje, a zahazujte předsudky za hlavu. Nebojte se v sexu experimentovat, objevovat skryté erotogenní zóny a uvědomte si, že pro muže je také důležitá vaše přirozená vůně ženského potu, nikoli parfémy.